Vstupní chodbička s věšákovou stěnou, botníkem, elektrickým bojlerem, uzavřenou skříňkou s el. jističi a elekronickým zabezpečovacím zařízením.


  Ložnice s manželskou postelí z masivu (180x200 cm) s polohovatelnými lamelovými rošty a kvalitními matracemi s možností volby jejich tvrdosti (otočením), dětskou postýlkou a velkou šatní skříní. Upozorňujeme na to, že prostěradlo, ložniny a povlečení do dětské postýlky nezajišťujeme, hosté si v případě zájmu o její využití přivezou a použijí své vlastní. 

  Moderní kuchyň s jídelnou a obývací částí vybavenou vysoce komfortní a pohodlnou rozkládací pohovkou "SOFA" vhodnou pro každodenní spaní (po rozložení 160x200cm) s masivní ocelovou konstrukcí, zdvojeným lamelovým roštem a kvalitní matrací ze studené pěny, na které se pohodlně vyspí dvě dospělé osoby.
  Kuchyň je vybavena prostornou chladničkou Whirlpool s malým mrazákem, výkonnou indukční varnou deskou Bosch, prostornou myčkou na nádobí Gorenje, horkovzdušnou troubou Bosch a mikrovlnnou troubou ETA. Všechny vestavné spotřebiče jsou energeticky úsporné s minimální hladinou vnějšího hluku.
  Rodiny s malými dětmi mají k dispozici dětskou polohovací židličku k jídelnímu stolu, který je rozkládací.

  V kuchyni je k dispozici kompletní potřebné vybavení - čtyřdílná sada nerezových hrnců, dvě pánve s nepřilnavým povrchem, skleněný pekáč s víkem, dva plechy, osm sad talířů (hluboké, plytké a dezertní), osm sad nerezových příborů a kávových lžiček, tři ostré nože (jeden velký univerzální nůž, jeden velký nůž na pečivo a jeden menší nůž např. na zeleninu), naběračky, obracečky, vařečky, elektrický tyčový mixér, velká moka konvička na kávu (0,5l), skleničky na víno, na destiláty, na nealko, na pivo, hrnky na čaj, na kávu, misky, prkénka, nerezové struhadlo, ruční škrabka na bramory a zeleninu, atd.

  Koupelna s prostornou sprchou, WC, umývadlem s úložnou skříňkou, fénem a s topným žebříkem využitelným pro sušení věcí. Odvětrání koupelny účinným ventilátorem.

  Apartmán je vytápěn tepelným čerpadlem, topení je podlahové, regulace pokojovým termostatem. Ohřev teplé vody v kapacitním elektrickém bojleru umístěném ve vstupní chodbě apartmánu.

  Rychlý internet, internetová televize s více než 80 programy, plazmový televizor v obývacím prostoru, možnost připojení PC hostů k televizoru jejich vlastním HDMI kabelem.